Sklep internetowy teleskop.pl

Teleskop.pl to sklep stworzony z myślą o pasjonatach astronomii i miłośnikach nauk biologicznych. Zarówno naukowcy-amatorzy, jak i profesjonalni badacze, znajdą tutaj sprzęt niezbędny do przeprowadzania swoich obserwacji.

Jedną z ważniejszych misji Teleskop.pl jest zapewnienie każdemu zafascynowanemu astronomią czy biologią klientowi, możliwości rozwoju jego pasji. W sklepie można więc znaleźć teleskopy i mikroskopy na każdą kieszeń, na których zakup mogą sobie pozwolić rodzice uczniów, studenci i młodzi naukowcy. To profesjonalny sprzęt, dlatego pracownicy Teleskop.pl zawsze chętnie służą pomocą.

Oferta sklepu

Na kartach sklepu Teleskop.pl można znaleźć różne rodzaje teleskopów i mikroskopów – to dwie główne kategorie produktowe. Bardzo chętnie wybierane są też lornetki, wykorzystywane w przeróżnych obserwacjach naziemnych.

Teleskopy

Znajdziemy tu zwierciadlane i soczewkowe modele teleskopów, za pośrednictwem których każdy z nas obserwować odległe obiekty kosmiczne.

Mikroskopy

W tej kategorii znajdują się mikroskopy optyczne i akcesoria do nich, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie badań w domu, w szkole i w pracy.

Lornetki

Kategoria, do której chętnie zaglądają myśliwi, ornitolodzy, podróżnicy, a także uczestnicy plenerowych wydarzeń sportowych czy artystycznych.

Akcesoria

Dodatkowe akcesoria ułatwiają przeprowadzanie obserwacji, dlatego nie mogło zabraknąć również tej kategorii w sklepie Teleskop.pl

GF Corp

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

ul. Jana Długosza 42-46,
51-162 Wrocław

 

NIP: 895-204-44-11,
REGON: 361501099,
KRS: 0000556946

Tel: +48 71 707 25 08

E-mail: info@gfcorp.pl