18 lat doświadczenia

Ponad 18 lat istnienia naszej firmy to okres ciągłego rozwoju, poszukiwania nowych rynków i nowych możliwości. To czas ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu, ale także sukcesów i osiągnięć.

2023

Lipiec 2023

Piknik Fundacji Pomoc dla Weterana

IV Piknik Fundacji Pomoc dla Weterana w Manufakturze w Łodzi Lipiec 2023 – niezwykłe spotkanie z ludźmi pełnymi pasji i z historiami wartymi wysłuchania. Z pewnością tam wrócimy, szczególnie, że wydarzenie ma charakter dobroczynny.

Lipiec 2023

Misja Afganistan – złoty sponsor imprezy

Na 10. edycję Misji Afganistan wybraliśmy się jako złoty sponsor. Oprócz stoiska na którym można było nie tylko zapoznać się z naszą ofertą ale i uzupełnić zapas kulek czy zakupić potrzebne akcesoria, w terenie pracowała nasza ekipa mediowa.

Czerwiec 2023

Udział w Kongresie 590 Przestrzenie Wolności

Nie mogło nas zabraknąć na jednym z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce. Repliki Specna Arms dostarczone przez Gunfire były dostępne na strzelnicy wraz z laserowymi  celami firmy Smart Target, oferującej rozwiązania do treningów strzeleckich. Była to również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w sektorze zbrojeniowy i bezpieczeństwa.

Czerwiec 2023

Pyrkon 2023

Po raz drugi zawitaliśmy na Poznański Konwent Fantastyki Pyrkon by przedstawić naszą ofertę fanom popkultury. Tym razem wraz z stoiskiem sprzedażowym, które cieszyło się dużą popularnością.

Kwiecień 2023

Wsparcie NFA Speedsoft Team

Do grona wspieranych przez nas drużyn speedsoftowych dołącza NFA.

Kwiecień 2023

13 raz jako najlepszy sklep detaliczny.

13 plebiscyt Popular Airsoft Players Choice Awards okazał się dla nas szczęśliwy, kolejny raz otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Sklepu Detalicznego w Europie.

Marzec 2023

Sponsoring Gwardia Wrocław

Do grona wspieranych przez nas drużyn sportowych wraca Gwardia Wrocław!

Marzec 2023

IWA 2023

Po kameralnym powrocie na targi po pandemii tym razem uderzamy pełnią siły, nasze stoisko mierzy 20m długości i 4m wysokości! Umieściliśmy na nim wielki hologram z naszymi najnowszymi produktami, a w trzech salach konferencyjnych prowadzimy rozmowy z partnerami biznesowymi z całego świata.

Luty 2023

Partner główny Polskiej Ligi Speedsoft

Zostajemy partnerem głównym Polskiej Ligi Speedsoftu, umacniając nasze wsparcie dla sportowej odmiany airsoftu w polsce.

2022

Grudzień 2022

e-Gazele Biznesu 2022

GF Corp, właściciel marki Gunfire, decyzją firmy Bonnier Business Polska, wydawcy gazety Puls Biznesu, został laureatem rankingu „e-Gazele Biznesu 2022”

Grudzień 2022

MOA Taiwan 2022

Na Taiwańskich targach airsoftowych wystawiliśmy się z podwójnym stoiskiem Gunfire i Specna Arms, tym samym pierwszy raz wypuszczając Markę Gunfire na rynek Azjatycki.

Grudzień 2022

Sponsoring – Sandra Bernal

Do grona wspieranych przez nas sportowców dołącza zawodniczka strzelecka – Sandra Bernal

Listopad 2022

Medal Europejski Business Centre Club

Zostaliśmy uhonorowani Medalem Europejskim, przyznawanym przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli.

Sierpień 2022

Sponsoring Pogoni Oleśnica

Do wspieranych przez nas sportowych drużyn dołącza piłkarska Pogoń Oleśnica.

Lipiec 2022

MARSH

Wsparliśmy organizatorów 48h manewrów airsoftowych na poligonie wojskowym Lipa na Podkarpaciu.

Lipiec 2022

II Krakowski Konwent Airsoftowy

Na lokalnym wydarzeniu wystawiliśmy stoiska Gunfire i Specna Arms, na których można było poznać zarówno naszą ofertę jak i członków, sponsorowanych przez nas dwóch drużyn speedsoftowych Gunfire Project V2 i Jaszczomp oraz Ambasadora Specna Arms – Mańka.

Lipiec 2022

Misja Afganistan

Kolejny rok wsparliśmy sponsoringiem, obecnością i nagrodami Największą airsoftową imprezę w Polsce. W strefie offzone można było nie tylko obejrzeć naszą ofertę ale i przetestować repliki na strzelnicy.

Czerwiec 2022

Pyrkon 2022

Pierwszy raz wystawiliśmy się na Poznańskim Konwencie Fantastyki PYRKON, i daliśmy się ponieść magicznej atmosferze. Nasze stoisko odwiedziło tysiące osób, a pozytywny odbiór utwierdził nas w przekonaniu, że również w Polsce, tak jak w Japonii, Airsoft doskonale współgra z popkulturowymi mediami jak film, komiks i gry.

Czerwiec 2022

Dołączamy do CorporateConnections™

Dołączyliśmy do CorporateConnections™ PL – międzynarodowej organizacji biznesowej skupiającej właścicieli i głównych udziałowców największych firm dążących do intensywnego rozwoju.

Czerwiec 2022

Wsparcie Fundacji Pomocy Zwierzętom Matuzalki

Przeznaczyliśmy 23 000zł na opiekę weterynaryjna dla podopiecznych fundacji.

Czerwiec 2022

ATP Tournament 4

W tym roku zostaliśmy sponsorem tytularnym turnieju speedsoftowego Airsoft Team Poland. W eliminacjach wspieraliśmy również drużyny Gunfire Project V2 i Jaszczomp.

Kwiecień 2022

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki

Otrzymaliśmy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Eksporter, przyznany przez Business Centre Club pod honorowym patronatem European Economic and Social Committee

Kwiecień 2022

12 tytuł Najlepszego Detalicznego Sklepu Airsoftowego w Europie

12 rok z rzędu zostaliśmy docenieni w plebiscycie Popular Airsoft.

Kwiecień 2022

Runmageddon Wrocław

Można nas było spotkać na Runmageddon na stadionie Tarczyński Arena. Nasze stoisko wraz z strzelnicą to nie jedyne atrakcje jakie zapewnialiśmy, na trasie biegu można było również przebiec przez przygotowaną przez nas przeszkodę – klasyczny wojskowy bieg nad oponami, który trzeba było wykonać z airsoftową repliką w rękach.

Marzec 2022

IWA Outdoor 2022

Po pandemii wracamy na największe w Europie targii strzeleckie by spotkać się z naszymi partnerami biznesowymi. Tym razem kameralnie, w formie „face to face” w wynajętych na ten cel salach konferencyjnych.

Luty 2022

Pomoc uchodźcom z Ukrainy

W związku z atakiem Federacji Rosyjskiej na Ukrainę Gunfire zaangażowało się w pomoc uchodźcom z terenów objętych wojną. Zarówno poprzez finansowe wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej jak i materialnie i siłą ludzką w ramach wolontariatu w ośrodku pomocy we Wrocławiu.

2021

Podwójne zwycięstwo w konkursie „Airsoft Players’ Choice Awards”

Już jedenasty raz z rzędu sklep detaliczny Gunfire.com otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie „Airsoft Players’ Choice Awards” organizowanym przez międzynarodowy portal Popularairsoft.com w kategorii „Najlepszy sklep airsoftowy w Europie”. W tym roku po raz pierwszy wygraliśmy również w kategorii „Najlepszy sklep taktyczny w Europie”.

Wzrostu importu

Większy i bardziej nowoczesny magazyn pozwolił na zwiększenie iości importowanych towarów. W skali roku magazyn przyjmuje od 160 do 200 TEU.

Pomimo pandemii przełom lat 2020 i 2021 okazał się bardzo udany.

Od września ubiegłego roku odnotowaliśmy rekordową liczbę wysłanych zamówień wynoszącą prawie 70 tysięcy. Bardzo intensywnie pracowało również nasze Biuro Obsługi Klienta, które w tym czasie obsłużyło prawie 35 tysięcy zapytań i odebrało ponad 11 tysięcy połączeń.

2020

Zwycięstwo w konkursie „Airsoft Players’ Choice Awards”

10 raz z rzędu Gunfire.com zdobywa tytuł „Najlepszego Sklepu Airsoftowego w Europie dla w plebiscycie „Airsoft Players’ Choice Awards” organizowanego przez portal Popularairsoft.com

Wdrożenie systemu Thulium

Rosnąca liczba kanałów komunikacji oraz związana z tym liczba zapytań klientów sprawiła, że pojawiła się potrzeba usprawnienia działań Biura Obsługi Klienta. Idealnym narzędziem do tego celu jest Thulium, które pozwala na prostą i wygodną obsługę wielu kanałów komunikacji.

Wprowadzenie na rynek nowych replik Specna Arms.

Serii H zwiastującej nadejście EDGE 2.0 oraz Serii J.

Hiszpańska wersja strony sklepu Gunfire.com

W ramach rozwoju i otwierania się na nowe rynki i graczy wdrożyliśmy nową maskę strony w języku hiszpańskim. Hiszpania to kraj, w którym airsoft rozwija się bardzo dynamicznie. Dzięki dedykowanej stronie możemy lepiej odpowiedzieć na potrzeby hiszpańskojęzycznych klientów oraz poprawić ich wrażenia z dokonywania zakupów w naszym sklepie.

Wyłączna dystrybucja produktów TITAN

TITAN to amerykański producent wysokiej, jakości akumulatorów litowo-jonowych do replik airsoft. Nawiązanie współpracy pozwoliło nam na oferowanie klientom produktów z najwyższej półki docenianych przez.graczy z całego świat.

Marka Specna Arms nawiązuje współpracę z kolejnymi amerykańskimi producentami broni oraz akcesoriów do broni

Daniel Defense i Strike Industries

Wdrożenie nowej maski strony Gunfire.com

Implementacja nowej maski to była duża i ważna zmiana dla sklepu Gunfire.com. W oparciu o najnowsze trendy UX, analizy zachowań klientów oraz konsultacje z pracownikami różnych działów stworzyliśmy nowoczesną wersję strony. Rozwój techniczny i wizualny strony pozwolił na podniesienie jej funkcjonalności, szybkości działania i doświadczeń zakupowych naszych klientów.

Udział w targach SHOT Show 2020

Po udanym udziale w ubiegłorocznej edycji targów Marka Specna Arms wróciła do Las Vegas z nowościami na targi Shot Show. Tym razem towarzyszyła jej również ekipa Gunfire TV, która na bieżąco relacjonowała wydarzenia ze stoiska. I tym razem nie zabrakło nowości jak repliki karabinów snajperskich S-Series, elementów zewnętrznych opracowanych przez dział 3D marki oraz linii EDGE 2.0

2019

Uruchomienie Programu Specna Arms Brand Ambassadors”

Dzięki rosnącej popularności wśród airsoftowców na całym świecie udało się zbudować małą społeczność wokół marki. Do współpracy zaangażowano kilkunastu airsoftowych influencerów, którzy zostali Ambasadorami marki Specna Arms. Ich zaangażowanie polega na promowaniu marki w lokalnych środowiskach, mediach społecznościowych oraz udziale w procesie projektowania nowych produktów.

Jubileuszowa edycja biegu na orientację GFPOINT2019

W 10 edycji biegu wzięło udział blisko 350 uczestników. Po raz pierwszy przeprowadziliśmy otwartą rejestrację dla uczestników z zagranicy. Bieg odbył się pod hasłem PUSH YOUR LIMITS w ekstremalnych warunkach Gór Suchych. W tej edycji uczestnicy zmagali się w kategoriach BASIC, PROFESSIONAL, TEAM i bardzo dobrze przyjętej w 2018 roku kategorii ADVENTURE.

Udział marki Specna Arms w MOA Military/Outdoor/Airsoft-Airgun Exhibition

Stoisko na ubiegłorocznej edycji targów cieszyło się sporym zainteresowaniem uczestników. Dlatego również w tym roku marka Specna Arms wybrała się na tą imprezę. Na tragach pokazano nowe modele replik EDGE z zainstalowanymi układami marki GATE. To na tych tragach udało się nawiązać współpracę z airsofterką i influencerką Military.Anny, która następnie została Ambasadorką marki.

Sklep Gnfire.com partnerem Border War MILSIM XI

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być partnerem światowej klasy i skali imprezy airsoftowej typu MILSIM. Border War co roku gromadzi w Czechach setki graczy z ponad 31 krajów z całego świata.

Marka Specna Arms nawiązuje współpracę z Rock River Arms

RRA to amerykański producent broni palnej. Dzięki tej współpracy marka Specna Arms wprowadziła do swojej oferty repliki na licencji tego producenta.

Wprowadzenie do oferty nowej serii replik Specna Arms EDGE

Udział w targach SHOT Show 2019

Marka Specna Arms po raz drugi wzięła udział w amerykańskich targach strzeleckich oraz outdoorowych Shot Show w Las Vegas. Na wydarzenie marka wróciła z większym stoiskiem i szerszą oferta produktów. Targi były doskonałą okazja do prezentacji licencjonowanych modeli replik EDGE RRA oraz nowości na rok 2020 jak oryginalny gearbox ORION.

2018

Nowe miejsce i kategoria w biegu „GFPOINT2018”

Podczas 9 edycji biegu uczestnicy zmagali się z bardzo wymagającymi warunkami Gór Suchych. Nowe miejsce to jednak nie wszystko, co czekało na śmiałków. Wprowadziliśmy też czwartą kategorię – fabularyzowaną kategorię ADVENTURE, w której poza sprawnością testowano również umiejętność rozwiązywania zagadek.

Combat Alert 10 napędzany przez Specna Arms

Specna Arms została Sponsorem Tytularnym a sklep Gunfire.com sponsorem strategicznym największego w Polsce, otwartego szkolenia proobronnego Combat Alert. Było to wydarzenie łączące elementy poligonowego szkolenia proobronnego oraz imprezy airsoftowej.

Marka Specna Arms na targach MOA

Targi MOA Military/Outdoor/Airsoft-Airgun Exhibition organizowane w Taipei na Tajwanie to jedne z największych azjatyckich targów w branży airsoftowej. Nie mogło tam zabraknąć stoiska Specna Arms, która zaprezentowała nowości w ofercie.

Przeniesienie magazynu do hali na Rakietowej

Przeniesienie magazynu sklepu Gunfire.com do nowoczesnego kompleksu logistycznego Panattoni Park Wrocław Airport było krokiem milowym w rozwoju naszej firmy. Kilkukrotnie większy magazyn (łączna powierzchnia 3600m2) pozwolił na poprawę obsługi logistycznej sklepu, składowanie większej ilości towarów i kompleksową obsługę zamówień z całego świata.

Udział w targach SHOT Show 2018

Marka Specna Arms po raz pierwszy wzięła udział w amerykańskich targach Shot Show w Las Vegas. Shot Show to największe w Stanach Zjednoczonych targi poświęcone branży strzeleckiej, myśliwskiej i outdoor.

2017

Sklep Gunfire.com sponsorem zlotu „Misja Afganistan 2017”

Wsparcie imprez airsoftowych to istotny element naszych działań. Staramy się przeznaczać nagrody, wspierać organizatorów oraz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach. Misja Afganistan to jeden z największych imprez airsoftowych z elementami MilSima w Europie.

Nowa fabryka marki Specna Arms

Mając w planach wprowadzenie do produkcji nowych serii replik CORE i EDGE marka Specna Arms podjęła współpracę z nową, większą fabryką.

2016

Nawiązanie współpracy z GATE

Wraz z pierwszym zamówieniem rozpoczęliśmy dużą i ważną współpracę z polskim producentem wyspecjalizowanych systemów kontroli replik AEG i mosfetów. Obecnie układy GATE montowane są w replikach marki Specna Arms czyniąc je bardziej zaawansowanymi i funkcjonalnymi.

Osobny sklep detaliczny Gunfire.nl

Kontynuując politykę otwierania lokalnych e-sklepów detalicznych zdecydowaliśmy się na stworzenie Gunfire.nl – sklepu nastawionego na Klienta holenderskiego i belgijskiego. Holandia i Belgia to prężnie rozwijające się rynki airsoftowe, a dedykowana strona pozwala nam lepiej wychodzić naprzeciw ich specyficznym potrzebom i uwarunkowaniom.

Stoisko na IWA ponad 80m2

Co roku staramy się wprowadzać nową jakość, jeżeli chodzi o naszą obecność na targach IWA. W roku 2016 po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na stoisko wyspowe, jednocześnie podwajając jego powierzchnię względem poprzedniej edycji. Spektakularna zabudowa wprowadziła nas do ścisłej czołówki naszej branży.

Przekroczenie liczby 100 pracowników

Nasi pracownicy stanowią ważny zasób firmy. Jednym z bardziej znaczących wskaźników naszego rozwoju jest fakt, że w ciągu 4 lat udało nam się podwoić liczbę zatrudnionych osób, wliczając pracowników magazynu.

2015

Modernizacja serwisu technicznego

Branża, w której się specjalizujemy jest niezwykle specyficzna. Jedną z jej najistotniejszych cech jest fakt, że wymaga ona dobrze wyposażonego działu technicznego. Dzięki rozbudowie serwisu możemy poszerzać naszą ofertę usług serwisowych oraz sprawnie realizować reklamacje naszych klientów. Warto wspomnieć, że znalezienie wykwalifikowanych serwisantów jest dużym wyzwaniem dla każdej firmy na naszym rynku, jednak nam udało się powiększyć ten dział i zadbać o jego dobre wyposażenie.

Otwarcie nowego sklepu stacjonarnego

Nowa siedziba umożliwiła nam skonsolidowanie działalności w jednym miejscu. Dzięki przejęciu nowego budynku w kompleksie biurowym, w którym znajduje się nasza siedziba, mogliśmy przenieść i unowocześnić nasz sklep stacjonarny. Od tej pory Wrocław ma nowe centrum społeczności airsoftowej.

Osobny sklep detaliczny Gunfire.fr

Gunfire.pl to nasz najważniejszy sklep detaliczny. Jednak w roku 2015 postanowiliśmy po raz kolejny wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i otworzyliśmy pierwszy lokalny e-sklep detaliczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania do potrzeb rynku. Gunfire.fr wyznaczył nowy kurs dla naszej działalności, za nim nadeszły także inne sklepy otwierane dla lokalnych rynków – dzięki nim możemy urzeczywistniać wysokie standardy obsługi.

Marka Armored Claw zaprezentowana na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Armored Claw jest marką, z którą jesteśmy związani już od kilku lat. W 2015 roku dokonaliśmy prezentacji produktów tej linii na targach MSPO w Kielcach. Poza ważnym wydarzeniem w historii samej linii produktowej, był to istotny fakt w historii naszego przedsiębiorstwa wyznaczający punkt, w którym wkroczyliśmy na rynek służb mundurowych i organizacji pro obronnych. Była to dla nas ważna okazja do budowy kontaktów biznesowych oraz do zdobycia cennego doświadczenia.

Gunfire zdobywa nagrodę Hall of Fame w plebiscycie portalu Popular Airsoft

Zdobycie nagrody w plebiscycie Airsoft Players’ Choice Awards jest już samo w sobie wielkim sukcesem i świadectwem uznania w naszej branży zwłaszcza, że jest to nagroda przyznawana w skali międzynarodowej. Nasza firma przeszła jednak na wyższy poziom zdobywając to prestiżowe wyróżnienie pięć razy z rzędu i dostając się do sławnej Hall of Fame plebiscytu.

2014

Zostajemy wyłącznym dystrybutorem E&L w Europie Środkowo-Wschodniej

W roku 2014, niedługo po targach IWA Outdoor & Classic otrzymaliśmy status wyłącznego dystrybutora marki E&L Airsoft na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Przedstawiciele tego uznanego producenta wystawiali swoje produkty również na naszym stoisku w czasie samych targów, co doprowadziło do zacieśnienia więzi między dwoma firmami. Stale rozwijane portfolio marek w sprzedaży jest niezwykle istotnym elementem naszej strategii biznesowej.

Nagroda Opineo

Portal Opineo zajmuje się gromadzeniem opinii i ocen wystawianych sklepom internetowym. Raz w roku przyznaje on nagrody najlepiej ocenianym e-sklepom w kilku różnych kategoriach w zależności od branży, w której dany sprzedawca się specjalizuje. Przyznanie nam nagrody w kategorii Militaria i Survival świadczy o tym, że nasze dążenie do zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta przynosi efekty.

Przenosiny do nowego kompleksu biurowo-magazynowego przy ul. Długosza we Wrocławiu

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa doprowadził nas do sytuacji, w której musieliśmy zacząć poszukiwania nowej siedziby. Przeprowadzka do nowego kompleksu zlokalizowanego w centrum naszego miasta, mimo że była dużym wyzwaniem, pozwoliła nam na przezwyciężyć ważną barierę rozwoju. Dobra komunikacja z różnymi zakątkami miasta okazała się również ważnym udogodnieniem dla pracowników firmy.

2013

Udział w Targach Shooting & Games Show w Paryżu

Targi branżowe są dla nas bardzo ważną okazją do promowania naszej firmy. Warto podkreślić, że poza dużymi targami jak IWA czy Photokina uczestniczymy także w wydarzeniach o skali regionalnej. Dzięki temu rozwijamy osobiste kontakty z kontrahentami, co jest jednym z filarów naszej działalności. Targi Shooting & Games w Paryżu były jednymi z ważniejszych ze względu na to, że przyciągały graczy i sprzedawców jednego z największych rynków airsoftowych w Europie.

Zostajemy wyłącznym dystrybutorem G&G

Kolejny z cenionych producentów rynku airsoftowego udziela nam prawa wyłącznej dystrybucji swoich produktów. Tego typu umowy handlowe są dla nas zawsze ważną formą nobilitacji. Pozwalają one także w znacznym stopniu rozszerzać nasz asortyment.

Utworzono dział rozwoju produktu

Opieka nad licznym portfolio rozwijanych przez nas marek produktów zaczęła wymagać coraz większych zasobów. Z tego powodu w 2013 roku wyodrębniliśmy w strukturze naszego przedsiębiorstwa dział rozwoju produktu, który stale pracuje nad poszerzaniem naszej oferty.

2012

Zostajemy dystrybutorem marki Umarex

Umarex to jedna z największych firm na świecie jeżeli chodzi o branżę strzelecką i outdoorową. Ta znana i poważana instytucja doceniła nas w 2012 roku, przyznając nam status dystrybutora na rynku airsoftowym.

Targi Photokina – premiera nowej linii produktów Opticon

Nasze przedsiębiorstwo rozwija wiele marek produktów. Świadectwem dużej skali naszych zainteresowań niech będzie marka Opticon, która zadebiutowała w 2012 roku na targach Photokina w niemieckiej Kolonii. Wprowadzenie tej linii produktów oznacza dla nas wejście na rynek akcesoriów i urządzeń optycznych, takich jak teleskopy i mikroskopy do użytku amatorskiego.

Pierwszy GFPOINT w górach

GFPOINT już od samego początku swojego istnienia był imprezą o charakterze unikatowym. W 2012 roku wprowadziliśmy jednak poważną zmianę w formule tego wydarzenia, przenosząc je w tereny górzyste Masywu Ślęży. Jednocześnie impreza potroiła swoją skalę dzięki 115 uczestnikom zapisanym do startu. Warto wspomnieć, że GFPOINT co roku przykuwa uwagę mediów nawet w skali międzynarodowej, przez co zainteresowanie imprezą nie słabnie. Organizatorzy dbają, by każda edycja biegu wprowadzała nowe i unikatowe wyzwania lub odbywała się na nowym terenie.

Przekroczenie liczby 50 pracowników

Jednym z kryteriów rozwoju firmy jest liczba jej pracowników. Przekroczenie liczby 50 pracowników w roku 2012 świadczy o dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa. Warto podkreślić, że ze względu na specyfikę branży airsoftowej rekrutacja jest bardzo utrudniona.

2009

Gunfire zdobywa nagrodę dla najlepszego sklepu airsoftowego w Europie

Portal Popular Airsoft jest jednym z najważniejszych w branży. Co roku organizuje on plebiscyt Airsoft Players’ Choice Awards. Jest to nagroda przyznawana przez społeczność airsoftową z całego świata. Już od początku istnienia tej prestiżowej nagrody nasz sklep Gunfire.pl zwycięża w kategorii Najlepszego Sklepu Detalicznego w Europie.

Otwarcie sklepu stacjonarnego w Krynicznie

Do sieci utrzymywanych przez nas sklepów stacjonarnych dołączył salon prowadzony przy siedzibie firmy w miejscowości Kryniczno pod Wrocławiem. Nowy salon pomógł naszym klientom zainteresowanym odbiorem osobistym zamówień złożonych w sklepie internetowym.

Pierwszy GFPOINT

Rok 2009 przyniósł nową jakość na mapie wydarzeń airsoftowych w Polsce. Wtedy po raz pierwszy organizowaliśmy GFPOINT – bieg na orientację z elementami airsoftu. Od tej pory co roku w styczniu gracze z całej Polski uczestniczą w tym unikalnym na skalę światową wyścigu, gdzie ważne są nie tylko umiejętności nawigacji terenowej, ale także ogólna sprawność, wiedza airsoftowa i militarna. Zadaniem uczestników jest pokonanie trasy w jak najszybszym czasie, jednocześnie wykonując szereg najróżniejszych zadań na punktach kontrolnych rozsianych po terenie rozgrywki. Wykonanie lub ominięcie punktów może zadecydować o zwycięstwie bądź porażce, ponieważ wiąże się punktacją na linii mety.

Pierwsze stoisko na IWA

Targi IWA Outdoor & Classic są największym wydarzeniem tego typu w branży. Od 2009 roku zaliczamy się do grona wystawców i regularnie zaskakujemy coraz lepszym stoiskiem. Targi są dla nas bardzo ważnym wydarzeniem w ciągu roku – dzięki niemu możemy spotykać się nie tylko z naszymi dostawcami, ale także z największymi klientami.

Przeniesienie do nowej siedziby w Krynicznie

Rozwój firmy doprowadził to tego, że wyrosła ona z dotychczasowej siedziby. Nowa lokalizacja okazała się dla nas istotna chociażby dlatego, że oferowała większą przestrzeń magazynową oraz lepiej wyposażone biura, nie wspominając o tym, że nowa lokacja była doskonale skomunikowana z węzłami komunikacyjnymi miasta oraz z lokalnym lotniskiem.

2008

Otwarcie pierwszego biura w ChRL

Kolejne biuro naszej firmy zostało założone już w Chinach kontynentalnych. Dzięki temu mogliśmy rozszerzyć siatkę kontaktów handlowych na największych producentów branży. Od tego czasu zaczęliśmy systematycznie zwiększać skalę importu.

Otwarcie pierwszych sklepów stacjonarnych

By mieć pewność, że nasi klienci mogą być obsłużeni z zachowaniem najwyższych standardów, założyliśmy sieć salonów Militaria 24 we Wrocławiu (ul. Ofiar Oświęcimskich i ul. Piłsudskiego).

2006

Otwarcie pierwszego biura w Hong Kongu

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa stanęliśmy przed koniecznością ustanowienia stałego przedstawicielstwa w Hong Kongu. Dzięki pracownikom zatrudnianym tam na stałe, w przeciwieństwie do popularnego w naszej branży wykorzystywania agentów handlowych, mogliśmy uzyskać lepsze warunki współpracy u dostawców.

2005

Powstaje sklep Gunfire.pl

Wtedy właśnie powstała najbardziej rozpoznawalna marka reprezentująca nasze przedsiębiorstwo. Mimo, że Gunfire.pl jest tylko jednym z kilku sklepów, które obsługujemy to pozostaje on najważniejszym i największym z nich.

2004

Nawiązanie pierwszych kontaktów handlowych w Chinach

Szybko przekonaliśmy się, że kluczem do sukcesu naszej działalności jest otwarcie się na kontakty w skali międzynarodowej. Już w ciągu roku od rozpoczęcia działań firmy nawiązaliśmy pierwsze kontakty w Chinach, które pomogły nam w dostarczaniu produktów dla naszych klientów.

Powstanie pierwszej firmy

Od tej pory możemy mówić o historii naszego przedsiębiorstwa. Wraz z otwarciem sklepu AirsoftGuns.pl prezes naszej firmy rozpoczął swoją działalność handlową, która doprowadziła nas tam gdzie jesteśmy teraz. Pierwszy sklep internetowy określił także kierunek naszego rozwoju i powiązał nas z naszą główną dziedziną działalności jaką są militaria, artykuły hobbystyczne i outdoorowe, a przede wszystkim airsoft.

GF Corp

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

ul. Jana Długosza 42-46,
51-162 Wrocław

 

NIP: 895-204-44-11,
REGON: 361501099,
KRS: 0000556946

Tel: +48 71 707 25 08

E-mail: info@gfcorp.pl