Od samego początku naszej działalności intensywnie stawiamy na rozwój własnych marek produktów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam trafnie definiować potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, zaś efektywna współpraca z producentami na całym świecie pozwala nam wcielać nasze pomysły w życie.


GFC Guns

gfc_g_0gfc_g_1
GFC Guns to linia bezkompromisowych replik, zaprojektowanych z myślą o nawet najsilniejszych upgrade'ach. Znakiem rozpoznawczym GFC Guns jest wysoka jakość elementów zewnętrznych, oraz wzmocnione części wewnętrzne, gotowe do tuningów prosto z pudełka.

GFC Tactical

gfc_t_0gfc_t_1
Linia oporządzenia taktycznego GFC Tactical to najlepszy stosunek między jakością i ceną. Stale podnosząc jakość dbamy o utrzymanie atrakcyjnej ceny. Szeroka oferta GFC Tactical obejmuje solidne kamizelki, plecaki, pokrowce, kaski, pasy i wiele, wiele więcej.

GFC Energy

gfc_e_0gfc_e_1
Nawet najlepszy AEG będzie bezużyteczny bez odpowiedniego akumulatora. Dlatego też GFC Energy posiada w ofercie akumulatory LiPo oraz NiMH o wielu pojemnościach, rozmiarach i napięciach, zaprojektowane do różnych rodzajów replik. Ofertę uzupełniają ładowarki mikroprocesorowe oraz akcesoria.

Rockets Platinum

roc_p_0roc_p_1
Rockets Platinum Series to najwyższa jakość wśród kulek airsoftowych. Kulki te wytwarzane są na Tajwanie w ramach wysoce zaawansowanego procesu technologicznego, który gwarantuje idealne zwymiarowanie i precyzję wykonania.

Rockets Professional

roc_0roc_1
Profesjonalna linia Rockets to kulki polerowane na wysoki połysk oraz powleczone warstwą zmniejszająca tarcie, dzięki czemu będą doskonałym wyborem zarówno do replik z lufami precyzyjnymi, jak i standardowych.

Tornado

tor_0tor_1
Produkty Tornado są efektem połączenia najlepszych doświadczeń i technologii z przystępną ceną. Części, które pomogą uczynić replikę jeszcze bardziej skuteczną na polu walki, zaprojektowane i gruntownie przetestowane pod kątem najbardziej ekstremalnych upgrade'ów.

G-Light

gl_0gl_1
W ofercie marki G-Light znajdują się latarki, których najmocniejszym punktem jest zachowanie doskonałego stosunku ceny do mocy świecenia. Zamknięte w solidnych obudowach z aluminium, wyposażone w wydajne diody CREE oraz klasę odporności IP66 latarki G-Light pozwolą rozświetlić największe ciemności – zarówno w militarnym, jak i codziennym użytkowaniu.

Smart Gas

sg_0sg_1
To innowacyjny produkt, który swoimi osiągami wyróżnia się na tle konkurencji, zapewniając przyrost mocy nawet o 20%. Innowacyjna formuła Smart Gas ze zwiększoną ilością olejku silikonowego pozwala na użycie gazu nawet w niskich temperaturach. Smart Gas stworzono z myślą o najbardziej wymagających graczach oraz zawodnikach AIPSC.

Armored Claw

ac_0ac_1
Armored Claw to topowa linia produktów, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, zarówno cywilnych, jak i wojska czy służb mundurowych. W zależności od potrzeb i wykonywanego zadania, z oferty Armored Claw można dobrać rękawice niepalne, odporne na cięcie i chroniące przed urazami, wykonane z takich sprawdzonych i oryginalnych materiałów jak Kevlar®, Nomex®, czy Shoeller Keprotec®.

Theta Optics

th_0th_1
Celem Theta Optics jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości sprzętu optycznego, lecz również ciągłe wzbogacanie oferty innowacyjnymi rozwiązaniami spotykanymi w produktach wyższej klasy. Theta Optics to propozycja dla osób szukających wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Airsoft Engineering

ae_0ae_1
Airsoft Engineering to marka oferująca precyzyjnie wykonane, funkcjonalne tłumiki do replik airsoftowych zapewniających wysoką skuteczność tłumienia, a także części gearboxa takie jak doskonałej jakości dysze. Wszystko to z zachowaniem przystępnej ceny. Warto dodać, iż wszystkie produkty Airsoft Engineering produkowane są na terenie Unii Europejskiej.

GF Custom Division

gfc_cd_0gfc_cd_1
GF Custom Division to idea zrodzona w głowach teamu airsoftowego Gunfire. To najwyższej jakości repliki, zmodyfikowane i skonfigurowane przez nas, w czym pomaga nam wieloletnie doświadczenie airsoftowe. Jest to projekt w 100% „od Graczy dla Graczy”.