15

年的经验

自从我公司10多年前成立以来,我们一直致力于不断发展、寻找新的市场和新的商机。在这一段时间里,全心全意的工作态度让我们取得了很多成功。


 • (Polski) 2021 Wprowadzenie do sprzedaży nowych replik Specna Arms z serii EDGE 2.0

 • (Polski) 2021 Podwójne zwycięstwo w konkursie „Airsoft Players' Choice Awards”

  (Polski) Już jedenasty raz z rzędu sklep detaliczny Gunfire.com otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie „Airsoft Players' Choice Awards” organizowanym przez międzynarodowy portal Popularairsoft.com w kategorii „Najlepszy sklep airsoftowy w Europie”. W tym roku po raz pierwszy wygraliśmy również w kategorii „Najlepszy sklep taktyczny w Europie".
 • (Polski) 2021 Wzrostu importu

  (Polski) Większy i bardziej nowoczesny magazyn pozwolił na zwiększenie iości importowanych towarów. W skali roku magazyn przyjmuje od 160 do 200 TEU.
 • (Polski) 2020/2021 Pomimo pandemii przełom lat 2020 i 2021 okazał się bardzo udany.

  (Polski) Od września ubiegłego roku odnotowaliśmy rekordową liczbę wysłanych zamówień wynoszącą prawie 70 tysięcy. Bardzo intensywnie pracowało również nasze Biuro Obsługi Klienta, które w tym czasie obsłużyło prawie 35 tysięcy zapytań i odebrało ponad 11 tysięcy połączeń.
 • (Polski) 2020 10 raz z rzędu Gunfire.com zdobywa tytuł „Najlepszego Sklepu Airsoftowego w Europie dla w plebiscycie „Airsoft Players' Choice Awards” organizowanego przez portal Popularairsoft.com

 • (Polski) 2020 Wdrożenie systemu Thulium

  (Polski) Rosnąca liczba kanałów komunikacji oraz związana z tym liczba zapytań klientów sprawiła, że pojawiła się potrzeba usprawnienia działań Biura Obsługi Klienta. Idealnym narzędziem do tego celu jest Thulium, które pozwala na prostą i wygodną obsługę wielu kanałów komunikacji.
 • (Polski) 2020 Wprowadzenie na rynek nowych replik Specna Arms

  (Polski) Serii H zwiastującej nadejście EDGE 2.0 oraz Serii J.
 • (Polski) 2020 Hiszpańska wersja strony sklepu Gunfire.com

  (Polski) W ramach rozwoju i otwierania się na nowe rynki i graczy wdrożyliśmy nową maskę strony w języku hiszpańskim. Hiszpania to kraj, w którym airsoft rozwija się bardzo dynamicznie. Dzięki dedykowanej stronie możemy lepiej odpowiedzieć na potrzeby hiszpańskojęzycznych klientów oraz poprawić ich wrażenia z dokonywania zakupów w naszym sklepie.
 • (Polski) 2020 Wyłączna dystrybucja produktów TITAN

  (Polski) TITAN to amerykański producent wysokiej, jakości akumulatorów litowo-jonowych do replik airsoft. Nawiązanie współpracy pozwoliło nam na oferowanie klientom produktów z najwyższej półki docenianych przez.graczy z całego świat.
 • (Polski) 2020 Marka Specna Arms nawiązuje współpracę z kolejnymi amerykańskimi producentami broni oraz akcesoriów do broni

  (Polski) Daniel Defense i Strike Industries
 • (Polski) 2020 Wdrożenie nowej maski strony Gunfire.com

  (Polski) Implementacja nowej maski to była duża i ważna zmiana dla sklepu Gunfire.com. W oparciu o najnowsze trendy UX, analizy zachowań klientów oraz konsultacje z pracownikami różnych działów stworzyliśmy nowoczesną wersję strony. Rozwój techniczny i wizualny strony pozwolił na podniesienie jej funkcjonalności, szybkości działania i doświadczeń zakupowych naszych klientów.
 • (Polski) 2020 Udział w targach SHOT Show 2020

  (Polski) Po udanym udziale w ubiegłorocznej edycji targów Marka Specna Arms wróciła do Las Vegas z nowościami na targi Shot Show. Tym razem towarzyszyła jej również ekipa Gunfire TV, która na bieżąco relacjonowała wydarzenia ze stoiska. I tym razem nie zabrakło nowości jak repliki karabinów snajperskich S-Series, elementów zewnętrznych opracowanych przez dział 3D marki oraz linii EDGE 2.0.
 • (Polski) 2019/2020 Uruchomienie Programu Specna Arms Brand Ambassadors

  (Polski) Dzięki rosnącej popularności wśród airsoftowców na całym świecie udało się zbudować małą społeczność wokół marki. Do współpracy zaangażowano kilkunastu airsoftowych influencerów, którzy zostali Ambasadorami marki Specna Arms. Ich zaangażowanie polega na promowaniu marki w lokalnych środowiskach, mediach społecznościowych oraz udziale w procesie projektowania nowych produktów.
 • (Polski) 2019 Jubileuszowa edycja biegu na orientację GFPOINT2019

  (Polski) W 10 edycji biegu wzięło udział blisko 350 uczestników. Po raz pierwszy przeprowadziliśmy otwartą rejestrację dla uczestników z zagranicy. Bieg odbył się pod hasłem PUSH YOUR LIMITS w ekstremalnych warunkach Gór Suchych. W tej edycji uczestnicy zmagali się w kategoriach BASIC, PROFESSIONAL, TEAM i bardzo dobrze przyjętej w 2018 roku kategorii ADVENTURE.
 • (Polski) 2019 Udział marki Specna Arms w MOA Military/Outdoor/Airsoft-Airgun Exhibition

  (Polski) Stoisko na ubiegłorocznej edycji targów cieszyło się sporym zainteresowaniem uczestników. Dlatego również w tym roku marka Specna Arms wybrała się na tą imprezę. Na tragach pokazano nowe modele replik EDGE z zainstalowanymi układami marki GATE. To na tych tragach udało się nawiązać współpracę z airsofterką i influenc erką Military.Anny, która następnie została Ambasadorką marki.
 • (Polski) 2019 Sklep Gnfire.com partnerem Border War MILSIM XI

  (Polski) Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być partnerem światowej klasy i skali imprezy airsoftowej typu MILSIM. Border War co roku gromadzi w Czechach setki graczy z ponad 31 krajów z całego świata.
 • (Polski) 2019 Marka Specna Arms nawiązuje współpracę z Rock River Arms

  (Polski) RRA to amerykański producent broni palnej. Dzięki tej współpracy marka Specna Arms wprowadziła do swojej oferty repliki na licencji tego producenta.
 • (Polski) 2019 Wprowadzenie do oferty nowej serii replik Specna Arms EDGE

 • (Polski) 2019 Udział w targach IWA OutdoorClassics 2019

  (Polski) argi IWA to największe europejskie targi poświęcone strzelectwu, myślistwu oraz outdoorowi. Nasz sklep Gunfire.com we współpracy z marką Specna Arms wziął udział w targach prezentując na stoisku nowości oraz najważniejsze produkty z oferty. Była to doskonała okazja do prezentacji naszych marek klientom z całego świata i poznania innych producentów i sprzedawców.
 • (Polski) 2019 Udział w targach SHOT Show 2019

  (Polski) Marka Specna Arms po raz drugi wzięła udział w amerykańskich targach strzeleckich oraz outdoorowych Shot Show w Las Vegas. Na wydarzenie marka wróciła z większym stoiskiem i szerszą oferta produktów. Targi były doskonałą okazja do prezentacji licencjonowanych modeli replik EDGE RRA oraz nowości na rok 2020 jak oryginalny gearbox ORION.
 • (Polski) 2018 Nowe miejsce i kategoria w biegu GFPOINT2018

  (Polski) Podczas 9 edycji biegu uczestnicy zmagali się z bardzo wymagającymi warunkami Gór Suchych. Nowe miejsce to jednak nie wszystko, co czekało na śmiałków. Wprowadziliśmy też czwartą kategorię - fabularyzowaną kategorię ADVENTURE, w której poza sprawnością testowano również umiejętność rozwiązywania zagadek.
 • (Polski) 2018 COMBAT ALERT 10 NAPĘDZANY PRZEZ SPECNA ARMS

  (Polski) Specna Arms została Sponsorem Tytularnym a sklep Gunfire.com sponsorem strategicznym największego w Polsce, otwartego szkolenia proobronnego Combat Alert. Było to wydarzenie łączące elementy poligonowego szkolenia proobronnego oraz imprezy airsoftowej.
 • (Polski) 2018 Marka Specna Arms na targach MOA

  (Polski) Targi MOA Military/Outdoor/Airsoft-Airgun Exhibition organizowane w Taipei na Tajwanie to jedne z największych azjatyckich targów w branży airsoftowej. Nie mogło tam zabraknąć stoiska Specna Arms, która zaprezentowała nowości w ofercie.
 • (Polski) 2018 Przeniesienie magazynu do hali na Rakietowej

  (Polski) Przeniesienie magazynu sklepu Gunfire.com do nowoczesnego kompleksu logistycznego Panattoni Park Wrocław Airport było krokiem milowym w rozwoju naszej firmy. Kilkukrotnie większy magazyn (łączna powierzchnia 3600m2) pozwolił na poprawę obsługi logistycznej sklepu, składowanie większej ilości towarów i kompleksową obsługę zamówień z całego świata.
 • (Polski) 2018 Udział w targach SHOT Show 2018

  (Polski) Marka Specna Arms po raz pierwszy wzięła udział w amerykańskich targach Shot Show w Las Vegas. Shot Show to największe w Stanach Zjednoczonych targi poświęcone branży strzeleckiej, myśliwskiej i outdoor.
 • (Polski) 2017 Sklep Gunfire.com sponsorem zlotu „Misja Afganistan 2017”

  (Polski) Wsparcie imprez airsoftowych to istotny element naszych działań. Staramy się przeznaczać nagrody, wspierać organizatorów oraz uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach. Misja Afganistan to jeden z największych imprez airsoftowych z elementami MilSima w Europie.
 • (Polski) 2017 Nowa fabryka marki Specna Arms

  (Polski) Mając w planach wprowadzenie do produkcji nowych serii replik CORE i EDGE marka Specna Arms podjęła współpracę z nową, większą fabryką.
 • (Polski) 2016 Nawiązanie współpracy z GATE

  (Polski) Wraz z pierwszym zamówieniem rozpoczęliśmy dużą i ważną współpracę z polskim producentem wyspecjalizowanych systemów kontroli replik AEG i mosfetów. Obecnie układy GATE montowane są w replikach marki Specna Arms z czyniąc je bardziej zaawansowanymi i funkcjonalnymi.
 • 2016 针对荷兰市场的Gunfire.nl网店成立

  荷兰和比利时是两个发展速度很快的airsoft市场,因此我们就决定开Gunfire.nl网店。这使我们能够更好更快地满足当地客户的要求。
 • 2016 针对英国市场的Gunfire.co.uk网店成立

  成立针对英国客户的新网店是开辟国际市场的下一步。英国是全欧洲最大的airsoft市场之一,因此英国客户对客服的要求很高。开Gunfire.co.uk网店让我们更好地为英国airsoft玩家服务,并证明了我们公司的发展方向是正确的。
 • 2016 Gunfire在德国IWA展的摊位面积超过80平方米

  我们公司在IWA展的摊位每一年都不一样。2016年,我们第一次决定摆一个岛形的、比去年大一倍的摊位。我们公司在展会期间的表现令我们取得整个airsoft市场的主导地位。
 • 2016 我司员工人数超过100名

  优秀的员工是Gunfire公司的强大优势。目前,我公司已拥有100多名经过专业考核的员工,其中大部分都是或曾是活跃的气枪玩家,这些经历让他们在Gunfire公司如鱼得水,也正是这份对airsoft的热情将我们团结在一起,齐心协力地向着自我发展和经验丰富的目标不断前进。
 • 2015 技术部门现代化

  我们从事行业的一个特点是,专业的airsoft产品经销商需要设备齐全的技术部门。我们与客户的联系不以产品销售为终点;与其同样重要的是售后服务。Gunfire的现代化技术部门及其专员是最大可能性的让客户收到投诉处理结果的保证。
 • 2015 新的实体商店开业

  弗罗茨瓦夫市区内的新总部令我们将一切商业活动集中在一个地方。2015年我们有机会在新办公室楼旁边租借一个店铺,这就让我们能够开更大更现代化的旗舰店。从此以后,弗罗茨瓦夫有了新的airsoft界交流中心。
 • 2015 针对法国市场的Gunfire.fr网店成立

  Gunfire.pl是我司最重要的零售网店。2015年我们决定建立第一家专门针对一个外国市场的网店。法国的Gunfire.fr便开始指导全公司的经营政策,并鼓励我们继续开具有地方特色的Gunfire网店。
 • 2015 Armored Claw品牌在凯尔采国际国防行业展会期间正式上市

  2015年我司在凯尔采国际国防行业展会(MSPO)上展出了Armored Claw产品即高品质的军用手套。这是我们公司发展过程中的重要里程碑,让我们进入军队、警察等专用产品市场,也是积累新经验的好机会。
 • 2015 被正式入选Popular Airsoft的Hall of Fame

  获得Popular Airsoft的 “欧洲最佳airsoft零售商”一等奖是一个极大的国际性成功。更让我们高兴的是,因为Gunfire连续5次获得了本奖品,所以也被正式入驻Popular Airsoft的Hall of Fame(名牌纪念馆)。
 • 2014 我们开始拥有E&L品牌在中东欧地区的独家代理权

  2014年IWA展闭幕以后,我们获得了E&L品牌在中东欧地区的独家代理权。此外,我们十分高兴地帮助E&L公司将自己的产品展出在Gunfire的摊位。这就令我们更深一步加强跟E&L的关系。
 • 2014 获得Opineo网站的奖项

  Opineo是波兰最大的专门让客户点评网店的论坛。一年一次,Opineo给总评分最佳的网店颁发几种奖项。2014年,我们公司第一次获得了“军事与生存装备网店排行版”第一名。
 • 2014 公司总部搬到弗罗茨瓦夫市区内的新办公室楼与仓库

  到了2014年,我公司的不断发展又让我们找新的办公室和仓库。我们搬到弗罗茨瓦夫市中心区域是一个挑战,但也是很大的成功。此外,新的位置令工作人员更方便到达公司上班。
 • 2013 第一次参加法国巴黎Shooting & Games Show展会

  户外产品行业的展览会一直都是促进企业发展的好机会。值一提的是,除了IWA、Photokina等规模很大的展会以外,我们也积极参加各种地方性的展会,寻找新的商机并扩大商业关系网络。
 • 2013 我们开始拥有G&G品牌的独家代理权

  2013年有另一家airsoft知名企业授予我司独家代理权。这种特殊的合作关系不但使我们非常荣幸,而且还让我们扩大了产品的销售范围。
 • 2013 产品研发部门成立

  因为我们公司所拥有的品牌需要愈来愈大的关注,所以2013年决定构建产品研发部门。此部门主要负责创造并开发新的品牌和产品。
 • 2012 我们开始拥有Umarex品牌的独家代理权

  Umarex是全世界户外和射击用品行业最大的企业之一。我们对于从2012年开始就拥有这个知名品牌的独家代理权而感到十分荣幸。
 • 2012 Opticon品牌的新系列产品在Photokina展会期间官方上市

  我们公司开发很多种产品,其中有Opticon品牌。它是2012年在德国基尔Photokina展会期间官方上市的。这样一来,我们就全面进军了光学产品(如望远镜、显微镜及配件等)的市场。
 • 2012 GF Point越野赛第一次在山区组织进行

  GF Point从最开始的时候是一个独一无二的活动。不过,2012年有了很大的变化:本越野赛开始在波兰西南部的山区组织进行。此外,参赛者越来越多了,那时候已达到了115名。每一年组织的比赛都不一样,每年都会有新的项目和新的特点,因此就吸引着国际媒体的关注。
 • 2012 我公司员工人数超过50名

  企业增长的一个表征是其员工的数量。2012年我公司员工数量超过50名反映了本公司的快速发展。然而事实是,由于airsoft行业的独特性,招聘员工很不容易。
 • 2010 Gunfire获得“欧洲最佳airsoft零售商”一等奖

  Popular Airsoft是airsoft界最大最重要的新闻站和论坛。它每一年当作airsoft玩家与airsoft企业的中介,颁发不同项目的奖品。从本奖项最开始的时候,我们公司每年都会获得“欧洲最佳airsoft零售商”一等奖。
 • 2009 Kryniczno镇实体商店开业

  除了市区内的Militaria24连锁店以外,2009年我们还在Kryniczno镇的公司总部开了新的旗舰店。它最大的特点就是方便网上下单的客户亲自去取货。
 • 2009 第一次组织GF Point越野赛

  2009年是波兰airsoft界新时代的开始。那一年,我们第一次组织了GF Point越野赛。从那时候开始,每年一月或二月有很多波兰airsoft玩家来参加这个特殊的定向比赛。完成GF Point越野赛不但需要体力,还需要关于airsoft和军事的专业知识。比赛过程中,参赛者要做很多不同的任务,如参加射击比赛或回答关于airsoft的问题等。
 • 2009 我公司第一次参加德国IWA展

  德国纽伦堡IWA Outdoor & Classic是本行业最重要的展会。自2009年,我们公司每年都会参加IWA展,而且Gunfire的展览位置一年比一年好。这个展会对我们非常重要,令我们跟供应商和最大的客户会面并保持良好的合作关系。
 • 2009 公司总部搬到Kryniczno镇

  由于公司的不断成长,到了2009年弗罗茨瓦夫市区内的办公室变得不够宽敞。位于郊区的新总部满足了我们扩大贮藏规模与办公空间的需求。此外,当地的交通十分便捷,很容易到达市区和机场。
 • 2009 中国大陆第一个代表处成立

  亚洲第二个代表处是在中国大陆成立的。这就使我们建立了十分广泛的商业关系。从此以来,我们公司的进口量也便愈加增长。
 • 2008 第一家实体商店开业

  为了保证客户能够得到最好的服务,我们在弗罗茨瓦夫市建立了Militaria24连锁店。
 • 2008 香港第一个代表处成立

  随着企业成长,建立位于香港特别行政区的代表处就自然地成为了下一步。这样一来,我们就不需要跟当地的经贸公司合作,转而可以直接跟厂商洽谈贸易与合作事宜。
 • 2006 Gunfire.pl网店成立

  Gunfire是我们公司知名度最高、最有代表性的品牌。虽然我公司有几家不同领域的网店,但Gunfire.pl仍然是其中最大最重要的。
 • 2005 开始建立跟中国企业的合作关系

  我们很早就意识到,建立国际合作关系是公司取得成功的关键。我公司成立后不到一年的时间,就建立了跟中国供应商的关系,方便我们提供大量产品给欧洲的客户。
 • 2004 我们的第一家公司成立

  2004年是我们公司的起点。自GF Corp创始人开了AirsoftGuns.pl网店以来,我们公司慢慢成为了波兰和欧洲airsoft市场领先者之一。第一家网店决定了我公司的发展方向,也就是经营军用物品、户外产品与airsoft产品。