Marka teleskop.pl działa na rynku od wielu lat, prowadząc sprzedaż wszelkiej klasy sprzętu optycznego – zaczynając od najbardziej podstawowych narzędzi optycznych, poprzez akcesoria i sprzęt hobbystyczny, a kończąc na wysokiej jakości, specjalistycznym sprzęcie przeznaczonym dla użytku uczelni, placówek laboratoryjnych i medycznych oraz najbardziej wymagających pasjonatów.

Oficjalne partnerstwo


Jesteśmy oficjalnym importerem i partnerem marki OPTICON w Polsce. Produkty OPTICON to wysokiej klasy sprzęt tworzony przez specjalistów, którzy mają za sobą tysiące godzin spędzonych na obserwacjach astronomicznych, biologicznych i przyrodniczych. Trwałe, praktyczne i wygodne, a przede wszystkim użyteczne dla każdego pasjonata astronomii, biologii lub otaczającej nas przyrody.

Wsparcie dla edukacji


Na przestrzeni ponad dekady działalności na rynku, naszymi klientami zostało wiele szkół podstawowych, ponadpodstawowych i uczelni wyższych. Oferowane przez nas produkty, zakupywane w ramach takich choćby programów wspierających jak „Nowa Szkoła”, trafiły do rąk tysięcy uczniów i studentów pozwalając im samodzielnie przekonać się jak wyglądają kratery Księżyca czy też poznać budowę owadów - na żywo i empirycznie, a nie tylko z kart podręczników.

Pasja od najmłodszych lat


Produkty oferowane przez teleskop.pl pozwalają na rozwój pasji już od najmłodszych lat. W połączeniu z przygotowanymi przez nas publikacjami naukowymi, oferowane przez nas teleskopy służą astronomom-amatorom do obserwacji gwiazd i planet na nocnym niebie, podczas gdy mikroskopy sprawdzają się w badaniu przydomowych roślin. Fuzja doświadczenia i rzetelnej wiedzy pozwala nie tylko rozwijać istniejące już pasje, ale i krzewić je w najmłodszych.

Jesteśmy profesjonalistami


Doświadczenie - to nasza najmocniejsza strona. Przełożyło się ono na dogłębną i stale poszerzaną wiedzę z zakresu oferowanych przez nas produktów. W połączeniu z wysokimi standardami obsługi Klienta, fachowym doradztwem towarowym i niezaprzeczalnym profesjonalizmem naszych pracowników, gwarantuje to Państwu satysfakcję nie tylko z zakupionego towaru, ale również uczyni sam kontakt z nami doświadczeniem miłym, efektywnym i niejednokrotnie edukującym i poszerzającym horyzonty.