Wszystkie ogłoszenia znajdujące się na tej stronie są aktualne!

Profil wykształcenia nie jest najważniejszy. Bardzo duże znaczenie ma osobowość kandydata. Szansę na pracę w firmie GF Corp ma każda osoba charakteryzująca się determinacją, entuzjazmem, kreatywnością oraz samodzielnością. Jednocześnie cenimy sobie osoby potrafiące pracować w zespole, posiadające pasje, dbające o swój rozwój zawodowy.

Pracownik Biura Obsługi Klienta z językiem angielskim (K/M)

Obowiązki:

  • obsługa Klientów detalicznych (bezpośrednia, telefoniczna, elektroniczna)
  • obsługa zamówień (bezpośrednia, telefoniczna, elektroniczna)
  • obsługa zagranicznych Klientów detalicznych
  • tłumaczenia tekstów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, zarówno w mowie jak i w piśmie (warunek konieczny)
  • umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność i odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • znajomość rynku airsoftowego (militarnego) lub Outdoor
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o pozycji lidera na rynku, w ciekawej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość realizowania własnych umiejętności i ciągłego rozwoju
  • atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie karty Multi Sport, cateringu firmowego)

Magazynier

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw
  • rozlokowanie towaru w magazynie
  • kompletacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki
  • utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • odpowiedzialność i dokładność
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywność, umiejętność pracy z zespole
  • uczciwość, rzetelność i punktualność
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem

  • umowę o pracę na pełen etatatrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę