Już siódmy raz z rzędu, otrzymaliśmy prestiżową nagrodę w corocznym konkursie „Airsoft Players' Choice Awards” organizowanym przez międzynarodowy portal Popularairsoft.com w kategorii „Najlepszy sklep airsoftowy w Europie”.

 
Misja Gunfire była prosta od samego początku: stać się najlepszym sklepem airsoftowym w Europie.
 
Filozofię Gunfire można opisać w dwóch krótkich słowach: Airsoft & More. Tylko tyle i aż tyle. Od samego początku większość pracowników to aktywni airsoftowcy. Nie traktują Gunfire jako zwykłego miejsca pracy, w którym spędza się 8 godzin i idzie do domu. Podchodzą do swojej pracy z pasją i doświadczeniem, ponieważ robią to, co kochają.

Właśnie dzięki temu Gunfire zawsze miało być czymś więcej.
 
Każdy może sprzedawać airsoft. Jednak klucz do sukcesu leży w tym, co robi różnicę. W czymś więcej.
 
Przekłada się to na dużą aktywność w środowisku airsoftowym, wsparcie dla teamów, organizację i sponsorowanie imprez i eventów – w Polsce i w całej Europie.

To dlatego Gunfire cały czas rozwija ciekawe i innowacyjne produkty, wprowadzając na rynek również własne marki. To dlatego oferta sklepu bezustannie powiększa się o nowych producentów. To dlatego jednym z głównych celów Gunfire jest propagowanie i popularyzacja arisoftu tak, by był dostępny dla każdego. To stąd biorą się nieustanne starania, by być jeszcze bardziej profesjonalnym, pomocnym i niezawodnym.

Ta ciężka praca przynosi widoczne rezultaty – tytuł Najlepszego Sklepu Airsoftowego w Europie zdobyty sześć razy z rzędu.
Paralaksa tła